Najszersza na rynku gama urządzeń grzewczych

O firmie

Firma TERMIX dysponując najszerszą na rynku gamą urządzeń grzewczych: gazowych, olejowych, czerpiących energię ze słońca, wody, gruntu, powietrza, jest wśród odbiorców z Tarnowa synonimem postępu i nowoczesności.

Prowadzimy sprzedaż hurtową  i detaliczną urządzeń grzewczo-sanitarnych renomowanych firm takich jak: Vaillant, Wolf, Purmo, Kermi, Enix. Ponadto wykonujemy i modernizujemy instalacje centralnego ogrzewania. Specjalizujemy się w doborze i montażu gazowych kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych i turbo kominków. W Tarnowie najczęściej proponujemy marki: Vaillant, Saunier Duval, Wolf, De Dietrich, Beretta,  Ariston.

O ich skuteczności i niezawodności zdążyliśmy się przekonać podczas naszej długoletniej praktyki. Układy solarne, pompy ciepła i  turbo kominki zestawiamy najczęściej w bardziej skomplikowane systemy. W nowych budynkach montujemy kotły kondensacyjne i pompy ciepła, natomiast w istniejących substancjach mieszkaniowych tylko kotły kondensacyjne. To z uwagi na brak ogrzewań płaszczyznowych/podłogowych. W zależności od warunków lokalnych oraz wykonywanego systemu ogrzewania, instalacje montujemy z: miedzi, plastiku zgrzewane i zaciskowe, Al.-pex. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać kompletny, najbardziej energooszczędny system grzewczy. Szczególną uwagę zwrócimy na koszt inwestycyjny oraz przyszłe koszty eksploatacji.

Działamy od ponad 30 lat. Zrealizowaliśmy kilkaset inwestycji związanych z instalacją centralnego ogrzewania w Tarnowie — w budynkach jedno i wielorodzinnych oraz obiektach użytkowych i zakładach przemysłowych. Proponujemy urządzenia zaawansowane technologicznie, atrakcyjne cenowo, które będą działały bezawaryjnie przez długie lata. Do nich należą kotły kondensacyjne firm: Vaillant, Wolf, Saunier-Duval, Viessmann, Ariston. Grzejniki tradycyjne oraz grzejniki płytowe proponujemy z firm: Purmo, Kermi, Alatus oraz Idmar. Interesują Cię grzejniki łazienkowe, dekoracyjne lub grzejniki ozdobne? W Tarnowie, w siedzibie naszej firmy znajdziesz ich największy wybór. Wszystkie w ciekawych kształtach, atrakcyjnych kolorach, z 10-letną gwarancją. To grzejniki takich firm jak: Enix, Komex, Instalprojekt oraz Termix.

W naszym salonie o powierzchni 400m2 zobaczysz grzejniki, których jeszcze nie widziałeś. Naszą ofertę wzbogaca piękna armatura oraz wiele systemów rurowych i osprzętu. Proponujemy liczne wyprzedaże rabaty. Zapraszamy po niezawodnie działające instalacje centralnego ogrzewania do siedziby naszej firmy w Tarnowie.